a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Masažo nauda kūdikiams

Kai Jūsų kūdikis pereina iš gyvenimo gimdoje į išorinį pasaulį, teigiamas prisilietimas per masažą gali padėti jam jaustis mylimu, gerbiamu ir, svarbiausia, saugiu. Masažas ir tikslingi prisilietimai padeda įsitvirtinti pradiniam vaiko ir tėvų bendravimui, tarpusavio supratimui, nes ką tik gimęs kūdikis renka savo pirmosios kalbos žodyną – lietimą.

  • Masažo metu yra vystomas tėvų ir kūdikių tarpusavio bendravimas, abipusis atsipalaidavimas ir įvairių reakcijų į prisilietimus stebėjimas.
  • Specialisto atliekamas masažas gerina kūdikio raumenų tonusą, sąnarių mobilumą ir formuoja judėjimo įgūdžius, kurie pravers pradėjus šliaužioti ir žengiant pirmuosius žingsnius.
  • Masažo metu atliekami nauji judesiai padeda mažyliui įgusti valdyti savo judėjimą, išbandyti naujus judesius savarankiškai.
  • Masažas ir teigiami prisilietimai skatina atsipalaiduoti, mažina streso lygį, turi teigiamos įtakos gebėjimui nusiraminti, kai kūdikis yra vienas.
  • Švelnūs judesiai pilvo srityje gali skatinti geresnį virškinimą, sumažinti diegliukus ir vidurių užkietėjimą.
  • Masažas po vandens procedūrų – tai puikus atpalaiduojantis derinys ramiam miegui ir sveikai augančiam mažyliui.

Masažo nauda kūdikiams žinoma nuo senų laikų, šiais laikais tai galima praktikuoti namuose ar pasitikėti profesionalais. “Baby SPA Vilnius” atliekamus masažus tėveliai gali stebėti, pasisemti žinių ir juos sėkmingai praktikuoti namuose.