Image Alt

Hidromankšta

Vanduo – ypatinga erdvė, kurioje jūsų kūdikis praleido begalę laiko – nuo pirmųjų momentų, kai jo gyvybė užsimezgė mamos pilve iki pat gimimo. Būtent dėl artimumo ir atpažįstamumo jausmo procedūros vandenyje mažyliui atneša tiek nusiraminimo ir džiugių emocijų.

Hidromankštos metu, krykštaujant šilto vandens pursluose ir saugiai plūduriuojant apsauginiame ratuke, stiprinama jūsų vaiko fizinė būsena ir kognityvinė raida. Mūsų specialistų individualiai parinkti mankštos ir plaukimo judesiai padeda gerinti sveikatą, o galimybė laisvai judėti įgalina mažylį su pasitikėjimu nerti į naujus pojūčius. Po šių nepamirštamų akimirkų, kūdikis suvystomas į šiltą, purų ir minkštą rankšluostį – ar galėtų būti kas geriau po visų patirtų įspūdžių?

Hidromankšta itin vertinama kineziterapeutų, o jos nauda pagrįsta daugybe mokslinių tyrimų.
Pagrindiniai vandens terapijos privalumai:

• Stimuliuojami mažylio plaukimo refleksai ir ugdomas pasitikėjimas savimi vandenyje;
• Stiprinama raumenų bei kaulų struktūra ir kvėpavimo sistema;
• Gerinamas širdies darbas, virškinimo ir kraujotakos sistemos;
• Lavinama koordinacija, laikysena ir balansavimo įgūdžiai, kurie praverčia mokantis ropoti bei vaikščioti.

Naujagimių hidromankšta

Naujagimiai (nuo 5 savaičių amžiaus) plukdomi individualiose gėlo vandens vonelėse. Vanduo paruošiamas ir pašildomas iki reikiamos temperatūros prieš kiekvieno mažylio plukdymą. Individualaus užsiėmimo metu, mažylį mankština, masažuoja ir plukdo kineziterapeutė. Procedūra trunka tiek, kad mažylis nepervargtų ir puikiai jaustųsi iki 30 minučių. Iškeltas iš vandens, naujagimis yra suvyniojamas į minkštą, šiltą rankšluostį ir gali ramiai pailsėti.

Kūdikių hidromankšta

Kūdikių (nuo 5 savaičių iki 12 mėnesių amžiaus) hidromankštos užsiėmimai vyksta filtruojamo vandens, 2 x 2 metrų dydžio baseine. Mažylį individualiai mankština, masažuoja ir plukdo kineziterapeutė. Kūdikis vandenyje praleidžia iki 35 minučių. Užsiėmimo pabaigoje uždedama speciali plaukimo priemonė ir kūdikis gali savarankiškai judėti vandenyje, atrasti naujus judesius ir stiprinti motorikos įgūdžius. Iškeltas iš vandens, kūdikis yra suvyniojamas į minkštą, šiltą rankšluostį ir gali ramiai pailsėti.

Kaip pasiruošti hidromankštai

Siekiame, kad Baby Spa Vilnius mažieji lankytojai užsiėmimų metu jaustųsi maksimaliai gerai, todėl rekomenduojame į hidromankštą atvykti pailsėjus ir būti pavalgius 40 minučių prieš prasidedant terapijai. Su savimi turėkite šlepetes persiavimui, o mažyliui – maudynių sauskelnes. Šiuos reikmenis įsigyti galima ir pas mus – vienkartinių šlepečių kaina 2 Eur, maudynių sauskelnių – 2 Eur.

Minkšti ir švelnūs Baby Spa Vilnius rankšluosčiai visada paruošti jaukiai apgaubti mažylius po terapijos, tad rūpintis rankšluosčiais Jums nebūtina.

Abonementas

Jūsų mažylis tikras aktyvistas, tad norėtumėte daugiau laiko praleisti mankštų ir masažų
užsiėmimuose? Įsigykite Baby Spa Vilnius abonementą. Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti 5 arba 10 kartų abonementą.
Abonementų pasirinkimus galima matyti ir įsigyti tiesiai iš tinklapio skiltyje “Narystė”!

Dovanų kuponas

Dovanokite patyrimo džiaugsmą – neužmirštamą patirtį Baby Spa Vilnius.

Norimos vertės dovanų kuponą galite įsigyti atvykę pas mus, arba galime atsiųsti el. variantą.
Norėdami įsigyti elektroninį dovanų kuponą, parašykite mums vaikelio vardą, gimimo datą, norimą sumą ir el. paštą, kuriuo kuponas turėtų būtų išsiųstas. Sulaukę jūsų užklausos ir reikiamos informacijos, atsiųsime rekvizitus apmokėjimui.