a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Apie mus

Apie Baby Spa Vilnius

Baby SPA Vilnius – ramybės oazė mažyliams ir jų tėveliams. Šiame moderniame ir šiuolaikiškame SPA centre siekiame sukurti aplinką, kuri būtų pripildyta malonių patirčių visai šeimai. Todėl mažyliams drauge su tėveliais siūlome unikalias hidroterapijos sesijas, kūdikių masažo seansus, mankštas ir kinezeterapeuto konsultacijas.

Baby Spa Vilnius įrengėme atsižvelgdami į naujagimių ir kūdikių amžiaus tarpsnio ypatumus. Apgalvojome kiekvieną smulkmeną, kad ir mama, ir mažylis jaustųsi saugiai ir būtų pasirūpinta sklandžia vaiko raida. Ypatingą dėmesį skiriame higienai, saugumo reikalavimams ir lankytojų patogumui užtikrinti. Taigi, su nekantrumu laukiame susitikimų su kūdikiais nuo penkių savaičių iki dvylikos mėnesių amžiaus.

SPA centre teikdami aukščiausio lygio paslaugas, rūpinamės naujagimių ir kūdikių gerove. Centre dirba aukštos kvalifikacijos patyrusios vaikų kineziterapijos specialistės. Kiekviena jų atsižvelgia į individualius vaiko poreikius ir tėvų lūkesčius, pateikia naudingus patarimus, taip padėdamos tėvams geriau pažinti savo mažylį.

Pasiruošimas mažylio atėjimui į šį pasaulį sukelia daug ne tik džiugių akimirkų, bet ir rūpesčių. Norisi šiuo ypatingu laikotarpiu mėgautis ir kurti gražius prisiminimus. Todėl besilaukiančių moterų laukiame nėščiųjų mankštose ir masažuose, kurių metu pagerinsite savo savijautą ir dar geriau pasiruošite susitikimui su mažyliu.

Baby SPA Vilnius kuriame saugią erdvę, kur tėvai galėtų dalintis savomis istorijomis ir sulaukti palaikymo, o mažyliams padedame formuoti įgūdžius, kurie ateityje bus naudingi patiriant įvairius gyvenimo nuotykius. Tikimės, kad kiekvienas apsilankymas šiame SPA centre Vilniaus mieste bus naudingas ir kupinas malonių prisiminimų.