a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt

Apie mus

Apie Baby Spa Vilnius

Baby SPA Vilnius – ramybės oazė mažyliams ir jų tėveliams. Šiame moderniame ir šiuolaikiškame SPA centre siekiame kurti aplinką, kuri būtų pripildyta malonių patirčių visai šeimai. Todėl mažyliams drauge su tėveliais siūlome profesionalaus kineziterapeuto konsultacijas, unikalias hidroterapijos sesijas, kūdikių masažo bei mankštų seansus.

Kurdami šį SPA centrą, stengėmės suprasti ir įsigilinti į kiekvieną poreikį ir iššūkį, su kuriuo susiduria kūdikis pirmaisiais savo gyvenimo metais. Apgalvojome kiekvieną smulkmeną, kad tiek mama, tiek mažylis jaustųsi saugiai, o vaiko ankstyvosios raidos kelias būtų sklandus ir lengvas. Ypatingą dėmesį skiriame higienos ir saugumo standartų bei lankytojų patogumo užtikrinimui. Taigi, su nekantrumu laukiame susitikimų su kūdikiais nuo penkių savaičių iki dvylikos mėnesių amžiaus.

Hidroterapijos, masažų ir mankštų procedūrų nauda kūdikiams įrodyta daugybe mokslinių tyrimų. Judėjimas tiek mankštos, tiek hidroterapijos seanso metu prisideda prie mažylio fizinės ir psichinės raidos, o tiksliniai prisilietimai masažo metu kuria pasitikėjimo ir saugumo jausmą.

Baby SPA Vilnius – tai vieta, kur mokosi, auga ir tobulėja ne tik mažyliai, bet ir jų tėveliai. Centre dirba aukštos kvalifikacijos patyrusios vaikų kineziterapijos specialistės. Kiekviena jų, atsižvelgdama į individualius vaiko poreikius ir tėvų lūkesčius, pateikia naudingus patarimus ir taip padeda tėvams geriau pažinti savo mažylį ir kurti su juo gilesnį ryšį.

Belaukiant mažylio atėjimo į šį pasaulį, gaunate visą puokštę džiugių emocijų ir nepamirštamų akimirkų. Tačiau kiekvieną būsimą mamą (ir tėtį) kartais natūraliai užplūsta nerimas bei neatsakyti klausimai. Kad šis ypatingas laikotarpis būtų kuo ramesnis ir kupinas gražių prisiminimų, kviečiame besilaukiančias moteris apsilankyti nėščiųjų mankštose ir masažuose, kurių metu pagerinsite savo savijautą ir dar geriau pasiruošite susitikimui su mažyliu.

Baby SPA Vilnius kuriame saugią erdvę, kur tėvai galėtų dalintis savomis istorijomis ir sulaukti palaikymo, o mažyliams padedame formuoti įgūdžius, kurie ateityje padės tvirtai ir drąsiai žengti per pasaulį. Tikimės, kad kiekvienas apsilankymas šiame SPA centre bus naudingas ir kupinas malonių prisiminimų.