Image Alt

Apie mus

Apie Baby Spa Vilnius

Pirmosios patirtys yra stebuklingos – jos padeda susipažinti su mus supančiu pasauliu, atrasti ir pajusti, o juk patirti galima tiek daug! Leiskime mažiesiems tyrinėtojams apsiprasti su juos supančiu pasauliu saugioje ir gydančioje vandens ir prisilietimų apsuptyje.

Vanduo – itin palanki erdvė mažyliams, primenanti ramią ir saugią aplinką, kurią vaikelis jautė būdamas mamos pilve. Suderinus vandens terapiją, judesį ir profesionalių specialistų priežiūrą, galime padėti kūdikiui augti, tobulėti ir mėgautis pirmaisiais gyvenimo mėnesiais ir metais.

Mūsų sukurta naujagimių klinika Baby SPA Vilnius – tai vieta, kur mokosi, auga ir tobulėja ne tik mažyliai, bet ir jų tėveliai, kurdami ryšį su savo naujagimiu. Šį procesą prižiūri aukštos kvalifikacijos patyrusios vaikų kineziterapijos specialistės. Kiekviena jų, atsižvelgdama į individualius vaiko poreikius ir tėvų lūkesčius, pateikia naudingus patarimus ir taip padeda tėvams geriau pažinti savo mažylį ir kurti su juo gilesnį ryšį.

Kurdami Baby SPA Vilnius, stengėmės suprasti ir įsigilinti į kiekvieną poreikį ir iššūkį, su kuriuo susiduria kūdikis pirmaisiais savo gyvenimo metais. Apgalvojome visas smulkmenas, kad tiek mama, tiek mažylis jaustųsi saugiai, o vaiko ankstyvosios raidos kelias būtų sklandus ir lengvas. Ypatingą dėmesį skyrėme higienos ir saugumo standartų bei lankytojų patogumo užtikrinimui. Taigi, su nekantrumu laukiame susitikimų su kūdikiais nuo penkių savaičių iki dvylikos mėnesių amžiaus.