Image Alt

Masažai ir mankštos

Lytėjimas – jūsų mažylio pagrindinė pažinimo kalba, būtent taip jis atranda ir tyrinėja pasaulį. Reaguodamas į masažo metu atliekamus prisilietimus, jūsų kūdikis jaučia saugumą ir artumą, o kineziterapinės mankštos metu atliekami judesiai stiprina jo kognityvinę ir fizinę būseną.

Kineziterapinių užsiėmimų metu, dėl atliekamų švelnių ir tikslingų judesių, mažylis jaučiasi itin mylimu ir saugiu. Dalyvaujant tėveliams, kuriamas ypatingas ryšys, o įsidėmėti judesiai gali būti atkartoti namų aplinkoje, taip nuolat stiprinant ir palaikant užmegztą ryšį.

Masažo ir kineziterapinių mankštų nauda mažyliams:
• Gerina raumenų tonusą bei sąnarių mobilumą;
• Formuoja taisyklingus judėjimo įgūdžius;
• Skatina mažylio savarankiškumą ir padeda nusiraminti esant vienam;
• Švelnūs judesiai pilvo srityje gerina virškinimą, gali sumažinti diegliukus;
• Padeda pagerinti miegą (ypač derinant su vandens terapijomis).

Masažai nėščiosioms ir mamytėms po gimdymo

Jaukioje aplinkoje, profesionalių rankų atliekami masažai nėštumo ir kūdikio auginimo patirtį gali paversti tiesiog stebuklinga. Laukiantis labai svarbu tinkamai atsipalaiduoti, pašalinti įtampas ir visapusiškai pasirūpinti savo kūno sveikata ir fizine bei emocine gerove. Pagimdžius, itin svarbu pasirūpinti savo kūnu, atsidėkojant už suteiktą patirtį.
Masažų nėščiosioms ir mamytėms po gimdymo metu, itin daug dėmesio skiriama apatinei nugaros daliai – ten, kur nėštumo metu tenka didžiausia apkrova. Švelniai stimuliuojant odą, netiesiogiai veikiamas ir kūdikis, o atsipalaidavęs kūnas paruošia organizmą lengvesniam gimdymui. Natūralūs aliejai, naudojami masažo metu, apgaubia kūną švelniu it šilkas pojūčiu ir aromatu – jauskitės lyg deivė ir džiaukitės švelnia bei išpuoselėta kūno oda.
Masažus būsimoms mamytėms galima atlikti nuo 14 nėštumo savaitės, o mamytėms po gimdymo galima atlikti praėjus 6 savaitėms po gimdymo. Masažo nerekomenduojama atlikti, jeigu jaučiama padidėjusi temperatūra, aukštas kraujo spaudimas, rytinis pykinimas ar kiti negalavimai.

Individuali nėščiosios mankšta

Baby SPA Vilnius dėmesį skiriame ir būsimų mamyčių judėjimui. Maloniai kviečiame besilaukiančias moteris į individualias mankštas, kuriose:

• saugiai atliksite Jums pritaikytus pratimus su kineziterapeutės priežiūra;
• sumažinsite streso ir nerimo lygį;
• atsipalaiduosite palaikymo kupinoje aplinkoje ir dar geriau pasiruošite mažylio
atėjimui į pasaulį.

Laukiame pas mus atvykstant iš karto, kai tik būsite pasiruošusi išbandyti individualias, kineziterapeuto kruopščiai prižiūrimas Jūsų treniruotes. Tikime, kad tai taps Jūsų geros savijautos pagalbininku visą nėštumo laikotarpį.

Kaip pasiruošti kineziterapijai

Siekiame, kad Baby Spa Vilnius mažieji lankytojai užsiėmimų metu jaustųsi maksimaliai gerai, todėl rekomenduojame į procedūrą atvykti pailsėjus ir būti pavalgius prieš 40 minučių. Masažo ir mankštos procedūroms jokio ypatingo pasiruošimo nereikia. Mes pasirūpiname procedūros metu reikalingais rankšluosčiais, o šlepetes, jei jų neturite, galite įsigyti pas mus. Minkšti ir švelnūs Baby Spa Vilnius rankšluosčiai visada paruošti jaukiai apgaubti mažylius po procedūros.

Abonementas

Jūsų mažylis tikras aktyvistas, tad norėtumėte daugiau laiko praleisti mankštų ir masažų
užsiėmimuose? Įsigykite Baby Spa Vilnius abonementą. Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti 5 arba 10 kartų abonementą.
Abonementų pasirinkimus galima matyti ir įsigyti tiesiai iš tinklapio skiltyje “Narystė”!

Dovanų kuponas

Dovanokite patyrimo džiaugsmą – neužmirštamą patirtį Baby Spa Vilnius.

Norimos vertės dovanų kuponą galite įsigyti atvykę pas mus, arba galime atsiųsti el. variantą. Norėdami įsigyti elektroninį dovanų kuponą, parašykite mums vaikelio vardą, gimimo datą, norimą sumą ir el. paštą, kuriuo kuponas turėtų būtų išsiųstas. Sulaukę jūsų užklausos ir reikiamos informacijos, atsiųsime rekvizitus apmokėjimui.