Image Alt

Masažai ir mankštos

Lytėjimas – pirmoji ką tik gimusio kūdikio kalba, tad masažas ir tikslingi prisilietimai, stebint mažylio reakcijas, padeda gilinti vaiko ir tėvų ryšį, tarpusavio supratimą ir pasitikėjimą. Masažo nauda kūdikiams žinoma nuo senų laikų, šiais laikais tai galima praktikuoti namuose ar pasitikėti profesionalais. Baby SPA Vilnius atliekamus masažus tėveliai gali stebėti, pasisemti žinių ir jas sėkmingai pritaikyti namuose. Naujagimiams labai svarbu jausti prisilietimą, jam patinka būti švelniai glostomu. Teigiamas prisilietimas per masažą gali padėti jam jaustis mylimu ir, svarbiausia – saugiu.

Profesionalūs, specializuoti masažai Baby SPA Vilnius kūdikiams atliekami nuo penkių savaičių amžiaus. Kineziterapeutės, atsižvelgdamos į mažylio amžių, raidos etapą ir nuotaiką kiekvieno apsilankymo metu atlieka individualų masažą, tokiu būdu pasiekiama maksimali emocinė ir fiziologinė nauda.

Masažai taip pat gali būti derinami su kineziterapiniais pratimais. Mūsų specialistai įvertina kiekvieno kūdikio raidą ir individualiai atlieka būtent jam pritaikytus pratimus ir masažo elementus. Kineziterapiniai pratimai ypatingai naudingi mažyliams, kurių raumenų tonusas išsibalansavęs arba kamuoja pilvuko problemos, tačiau puikiai tinka ir gerai savijautai palaikyti. Masažo metu yra naudojamas aliejus, kuris nedirgina vaiko odelės, palieka ją minkštą ir sudrėkintą.

Masažo ir kineziterapinių mankštų nauda mažyliams:

  • gerina kūdikio raumenų tonusą, sąnarių mobilumą ir formuoja judėjimo įgūdžius, kurie pravers pradėjus šliaužioti ir žengiant pirmuosius žingsnius;
  • masažo ir kineziterapinių mankštų metu atliekami nauji judesiai padeda mažyliui valdyti savo judėjimą ir išbandyti naujus judesius savarankiškai;
  • skatina atsipalaiduoti, mažina streso lygį, lavina gebėjimą nusiraminti, kai kūdikis yra vienas;
  • švelnūs judesiai pilvo srityje turi įtakos virškinimui. Gali sumažinti diegliukus bei vidurių užkietėjimą;

Masažas po vandens procedūrų – tai puikus atpalaiduojantis derinys ramiam miegui ir sveikai augančiam mažyliui.

Masažo ir mankštos procedūroms jokio ypatingo pasiruošimo nereikia. Mes pasirūpiname procedūros metu reikalingais rankšluosčiais, o, jei prireiktų šlepečių, jų galite įsigyti pas mus.

Individuali nėščiosios mankšta

Baby SPA Vilnius dėmesį skiriame ir būsimųjų mamyčių judėjimui. Maloniai kviečiame besilaukiančias moteris į individualias mankštas, kuriose:

  • saugiai atliksite Jums pritaikytus pratimus su kineziterapeutės priežiūra;
  • sumažinsite streso ir nerimo lygį;
  • atsipalaiduosite palaikymo kupinoje aplinkoje ir dar geriau pasiruošite mažylio atėjimui į pasaulį.

Laukiame pas mus atvykstant iš karto, kai tik būsite pasiruošusi išbandyti individualias, kineziterapeuto kruopščiai prižiūrimas Jūsų treniruotes. Tikime, kad tai taps Jūsų geros savijautos pagalbininku visą nėštumo laikotarpį.

Kaip pasiruošti procedūrai

Siekiame, kad Baby Spa Vilnius mažieji lankytojai užsiėmimų metu jaustųsi maksimaliai gerai, todėl rekomenduojame į procedūrą atvykti pailsėjus ir būti pavalgius prieš 40 minučių. Masažo ir mankštos procedūroms jokio ypatingo pasiruošimo nereikia. Mes pasirūpiname procedūros metu reikalingais rankšluosčiais, o, jei prireiktų šlepečių, jų galite įsigyti pas mus. Minkšti ir švelnūs Baby Spa Vilnius rankšluosčiai visada paruošti jaukiai apgaubti mažylius po procedūros.

Užsiėmimų abonementas

Jūsų mažylis tikras aktyvistas, tad norėtumėte daugiau laiko praleisti mankštų ir masažų užsiėmimuose? Įsigykite Baby Spa Vilnius abonementą. Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti 5 arba 10 kartų abonementą. Norintiems daugiau veiklų kompleksiniai abonementai:

Hidroterapija
5 kartų abonementas – 165 Eur
10 kartų abonementas – 325 Eur
Hidroterapija ir mankšta/ Hidroterapija ir masažas
5 kartų abonementas – 215 Eur
10 kartų abonementas – 425 Eur
Kineziterapinė mankšta
10 kartų – 145 Eur (su gyd. pažyma) / 195 Eur (be gyd. pažymos)
Kineziterapinė mankšta ir masažas
10 kartų – 245 Eur (su gyd. pažyma) / 295 Eur (be gyd. pažymos)
Abonementas yra vardinis ir galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos.
Pinigai už neišnaudotus abonemento vizitus yra negrąžinami.
Apie neatvykimą būtina informuoti 24 val. iki vizito, kitu atveju vizito laikas neatšaukiamas.

Abonementą galima įsigyti parašius žinutę, tiesiai iš tinklapio!