a

Naujagimių hidroterapija

Hidroterapija (lot. „hidro“ – vanduo, „therapeia“ – patarnavimas) – tai gydymas vandeniu plūduriuojant ir atliekant tam tikrus pratimus. Vandens nauda žmogui visais jo gyvenimo tarpsniais yra žinoma jau nuo Antikos laikų. Mažyliui iki 2–3 mėnesių amžiaus vanduo yra gerai pažįstama terpė, kurioje kūdikis vystėsi ir dėl kurios jis turi išlikusius plaukimo refleksus.

Kiekvienas apsilankymas „Baby SPA Vilnius“, tai 10–30 minučių procedūra, leidžianti naujagimiui (iki 8 savaičių) mankštintis ir plūduriuoti individualiame baseine, prižiūrint kineziterapeutui. Kineziterapeutas atliks specialius pratimus, tokius kaip nardinimą ir įvairius mankštos pratimus vandenyje, kurie didina Jūsų naujagimio lankstumą, raumenų tonusą. Vėliau mažyliui bus leidžiama plūduriuoti baseine su specialiu įtaisu-ratuku. Įtaiso prilaikomas naujagimis galės laisvai judėti vandenyje, sumažėjus gravitacijai eksperimentuoti ir atlikti įvairius judesius. Kai mūsų specialistas atpažins signalus, kad Jūsų mažylis yra pasirengęs baigti procedūrą, bus pašalintas plaukimo įtaisas, o Jūsų kūdikis dar kelias minutes bus švelniai palaikomas vandens paviršiuje, plūduriuojantis, prieš įvyniojant jį į šiltus ir minkštus rankšluosčius.

Procedūrų metu naujagimių baseinuose naudojamas vanduo yra pakeičiamas prieš kiekvieno naujo kliento apsilankymą – naujame, švariame vandenyje plaukios tik Jūsų naujagimis. Vanduo yra šildomas iki tinkamos temperatūros, atsižvelgiant į naujagimio amžių savaitėmis.

Viso užsiėmimo trukmė – apie 1 val. Kaina – 35 eurai.